Facebook Profilime Kimler Baktı, En Kısa Yol

En kısa, pratik ve kolay yoldan facebook profilinize kimler bakmış hemen öğrenin. Bu yazımda sizlere adım adım profilinize bakan kişileri liste halinde nasıl görebileceğinizi anlatacağım.

İlk olarak telefonunuzdan uygulama mağazasına girin ve arama yerine “facebook profilime kim baktı” yazarak aratın. İlk sırada çıkan Faceview – Facebook için Profilime Kim Baktı adındaki uygulamayı indirin.

facebook profilime kimler baktı

Daha sonra uygulamayı açın ve kullanmış olduğunuz facebook hesabınızla giriş yapın.

facebook profilime kimler baktı

Giriş yaptıktan sonra uygulamanın hesabınızı analiz etmesi için biraz zaman tanımanızda fayda var. Bu sayede daha hızlı ve kesin sonuçları gösterecektir. Neyse analiz işlemi bittikten sonra artık sizin profilinize giren, fotoğraf veya videolarınıza bakan kişilerin listesini kronolojik olarak görebileceksiniz.

facebook profilime kimler baktı

En fazla 200 kişinin gösterileceğini hatırlatayım, maalesef bu şekilde bir limiti var.

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Yazar Hakkında Tüm Yazılarını Görüntüle

Yaşar Acar

Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya başta olmak üzere dijital pazarlama alanında çalışmalar yapmaktayım. Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

1 YorumYorumlar

  • hikaye bu olay arkadaşlar silinen sms ler eski facebok sohbetleri hiç bi şekılde gorunmuyor sadece var olanlar gorunuyor boşuna kafa yormayın bence bosuna sizde bende kac saatimi harcadam bulmakla ama nafile husran aksinin diyen varsa lutfen yanıtlasın

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Bu işaretin * olduğu alanlar zorunludur