İnstagram Hesaplarınızı Daha Popüler Hale Getirin

0
11442

İnstagram takipçi, instagram beğeni, instagram izlenme gibi hizmetlerin de arasında bulunduğu çok geniş yelpazede hizmet veren Sadeceon.Com, hizmet veren kişilerle alıcıları bir araya getirmektedir. 10 Liradan başlayan fiyatlarla ihtiyacınız olan her türlü hizmeti en uygun instagram hizmeti fiyatları ile size sunmaktadır.

Alıcılar, aldıkları ürüne onay verene kadar ödedikleri tutar hizmeti aldıkları kişiye gönderilmemektedir. Alıcı siparişine onay verene kadar ödediği tutar SadeceOn tarafından yönetilen güvenli hesapta tutulmaktadır. Alıcı siparişine onay verir ise, ürünü satın aldığı hizmet verene ödemesi yapılmaktadır. Alıcı memnun kalmayıp siparişini iptal etmek isterse, herhangi bir kesinti olmadan para iadesi yapılmaktadır.

İnstagram hesabınızı daha popüler hale getirmek için her türlü hizmeti bulabilirsiniz. Türk takipçi hizmetlerinden bayan takipçi hizmetlerine, İnstagram yorum hizmetlerinden instagram görüntülenme hizmetlerine kadar bir çok konuda hizmet veren SadeceOn, yetenekli olan satıcıları bünyesinde barındırıyor. Verilen hizmetler, alıcılara reklamlar ile sürekli tanıtılmakta ve reklam döngüsüne alınmaktadır. Siz de yetenek sahibi olduğunu düşünüyorsanız hemen ilanınızı oluşturabilir, yeteneklerinizden kazanç elde edebilirsiniz.

instagram popülerİsterseniz de mobil uygulamalarımızı indirerek, cep telefonunuzdan da bildirim ve mesajlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden alıcılar siparişlerini, satıcılar ise teslimatlarını kolayca yapabilir.

Eğer sizin de İnstagram takipçi ya da beğeni paneli, satılık İnstagram hesabı, İnstagram otomatik beğeni, İnstagram hesabınızı onaylatma gibi ihtiyaçlarınız varsa vakit kaybetmeden sitemizden kolayca satın alabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Hem de kredi kartı, bkm express, mobil ödeme ya da ininal kartı gibi çok sayıda ödeme seçeneğinden dilediğinizi kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ
Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya başta olmak üzere dijital pazarlama alanında çalışmalar yapmaktayım. Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

YORUM

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Buraya adınızı yazınız