İnstagram Hikaye Gizleme

1
29972

İnstagram’da paylaştığınız hikayenizi gizleyebilir, kimlerin görüp göremeyeceğine karar verebilirsiniz. Birazdan aşağıda anlatacağım yöntemle siz de istemediğiniz kişilerden hikayenizi gizleyebileceksiniz.

İlk olarak paylaştığınız hikayenizin sağ alt köşedeki seçenekler butonuna tıklayın.

instagram hikaye gizleme

Açılan menüde hikaye ayarları veya story settings adında bir seçenek çıkacaktır buna basarak ilerleyin.

instagram hikaye gizleme

Açılan sayfada hikayenizi gizleyin adında bir seçenek var buna basın, mesela bende 0 kişiden hikayem gizlenmiş olarak çıkıyor çünkü daha önce herhangi birisinden gizlemedim.

instagram hikaye gizleme

Burada sizi takip edenlerin listesi açılıyor bu listeden bundan sonra hikayenizi görmesini istemediğiniz kişileri işaretleyerek tamam derseniz artık o kişiler asla ve asla hikayenizi göremez.

instagram hikaye gizleme

PAYLAŞ
Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya başta olmak üzere dijital pazarlama alanında çalışmalar yapmaktayım. Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

1 YORUM

  1. Merhabalar ben uzın süredir instagramımda hikaye paylaşmıyordum bugün ilk kez paylaştım ve birçok arkadaşıma benim uzun zamandan sonra hikaye paylaştığım bildirimi gitti merak ettiğim şey acaba hikayemi gizlediğim kişilerede o bildirim gitmişmidir ?

YORUM

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Buraya adınızı yazınız