İnstagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu [ÇÖZÜLDÜ]

16
17618

İnstagram hesabına bilgisayarınızdan giriş yapabiliyor ancak telefondan giriş yapamıyor ve sürekli “Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası alıyorsanız bu yazıyı dikkatle okuyunuz. Bu sorunun çözümünü aşağıda adım adım anlatıyorum.

İlk olarak bilgisayarınızdan instagrama giriş yapın ve profili düzenleye tıklayın.

instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

Sonra açılan sayfanın en altında yer alan hesabımı geçici olarak kapat linkine basınız.

instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

Sonrasında ara vermek istiyorum‘u seçip şifrenizi girerek hesabınızı dondurun.

instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

Bu işlemden sonra yaklaşık 3 saat bekleyin sonrasında ise akıllı telefonunuzdan instagram uygulamasına girip normal kullanıcı adı ve şifrenizi yazdıktan sonra sorunsuzca giriş yapabilirsiniz. Zaten daha önce dondurmuş olduğunuz hesabınız bu sayede aktifleşecektir.

Bu işlemleri yaptığınız halde gene hata mesajı alıyorsanız lütfen yorum kısmına yazınız, onları da çözmeye çalışacağım.

PAYLAŞ
Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya başta olmak üzere dijital pazarlama alanında çalışmalar yapmaktayım. Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

16 YORUM

  1. Merhaba ben neredeyse 1 aydır bu sorunu yaşıyorum Instagram hesabımı dondurdum1gün sonra açtım sorunsuzca girdim fakat ikinci girişimde tekrar aynı sorunla karşılaştım hesabıma giremiyorum Instagrama mail attım yardım merkezine yönlendirdiler fakat yardım merkezinde böyle bir sorunla ilgili yazı bulamadım ne yapmalıyım ilgilenir misiniz lütfen

  2. Bende 1 haftadır aynı sorunu yaşıyorum dondurdum olmadı hiç bişekilde iOS dan girmiyor sadece net ten acıyor.yardım merkezindedir böyle bor problem başlığı YÖK ne yapmam lazım

  3. Aynı sorunları bende yaşadım instagram uygulamasından şifrem ile giriş yapamıyorum lakin facebook yardımı ile , Pc üzerinden ve internet tarayıcılarından giriş yapabiliyorum . Normal şifre yazdıgımda ”üzgünüz isteğinle ilgili bir sorun oluştu ” yazısı geldi dondurdum tekrar actım . acıldı ama hesabımı kapayıp tekrar şifreyle girmeye çalıştığımda aynı uyarıyı verdi yardımcı olursanız cok sevinirim.

  4. Bu şekilde uyguladık ve başarılı oldu ancak farklı iki telefondan aynı anda giriş yapmaya çalıştığımızda da aynı hatayı alıyoruz bununla ilgili bir çözüm öneriniz var mıdır ?

  5. Merhaba ben aynı işlemi yaptım işe yaradı fakat yine aynı sorunla karşı karşıyayım hesabı da haftada bir kere kapatabildiğim için kapatamıyorum ve instagrama giremiyorum

YORUM

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Buraya adınızı yazınız