İnstagram’da Başkasının Beğendiği Fotoğrafları Görme [Resimli Anlatım]

9
36508

İnstagram’da başkalarının beğendiği fotoğraf ve videoları nasıl görebileceğiniz anlatıyorum.

İlk olarak instagram hesabınıza girin ve alt kısımda bulunan bildirimler butonuna basın.

instagram başkasının beğendiği fotoğrafları görme

Açılan bildirimler sayfasında Takip Edilen sekmesine basın.

instagram başkasının beğendiği fotoğrafları görme

Takip Edilen sayfasında sizin takip ettiğiniz insanların hangi fotoğrafları veya videoları beğendiğini görebilirsiniz.

instagram başkasının beğendiği fotoğrafları görme

Sizin beğendiğiniz fotoğrafları görmek için ise şu yazıyı okuyabilirsiniz.

PAYLAŞ
Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya başta olmak üzere dijital pazarlama alanında çalışmalar yapmaktayım. Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

9 YORUM

 1. Takip ettiğim arkadaşların bazı hareketlerini ve yorumlarını göremiyorum.Onlar da beni takip ediyor. Bu hareketlerini nasıl gizliyorlar?
  Teşekkür ederim

 2. Aynı sorun bendede var, takip ettiğim bazı kişilerin beğendiği gönderileri hareketlerde göremiyorum, gönderiler beğendiklerini biliyorum ama bu hareketleri göremiyorum, bazen bir kişi gönderiyi beğendikten 1-2 saat sonra bu beğeniyi görüyorum, takip ettiğim iki kişi aynı gönderiyi beğenirse bu görünüyor, bunu 3 ayrı hesaptan denedim üçündede aynı sorun var bu instagramdan kaynaklanan bir sorun mu ?
  Teşekkürler

 3. Merhaba
  Takip ettiğim bir kişinin beğenilerini göremiyorum. Beğendiği fotoğraflara ait kişilerin sayfasında fotoğrafın detayında beğendiğini görüyorum. Ama kalp işareti olan sayfanın takip bölümünde çıkan ,takip ettiğimiz kişilerin beğendiği fotoğraflar listesinde yok. Kişi arama kısmında ,önerilenler bölümünde bu kişiyi gizlemiştim. Bu ,sebep olabilir mi?
  Nasıl bir düzenleme yapılmalı?
  Teşekkürler

  • Merhaba, bahsetmiş olduğunuz aynı sorun bire bir bendede var. Takip ettiğim bir çok kişinin beğendiği gönderileri göremiyorum, bu zaman zaman farklı kişiler için oluyor. Yeni bir kişiyi takip etmeye başladıklarında bu görünüyor, ayrıca takip ettiğim 2 yada daha fazla kişi aynı gönderiyi beğenirse bu hareketlerde görünüyor. Bu sorun farklı kullanıcılarda olduğuna göre sistemsel geçici bir sorun olabilir.

 4. Neden kimse bir şey demiyor bende bu problemi yaşıyorum takip ettiğim ve beni takip eden arkadaşlarımın beğenilerini göremiyorum ve bu durum takip edenler için de geçerli..instagram da ne kadar süredir var bu sorun ve artık giderilmeli

  • Hepinize cevap vermis olayım arkadaslar. Eğer takip ettiğiniz kişi sizinde takip ettiğiniz bir kisinin veya sayfası kilitli olmayan bir kisinin fotoğrafını beğenirse o zaman görebilirsiniz. Ama sayfası kilitli olan bir kisinin fotoğrafını beğenirse takip edilenlerde cıkmaz ve göremezsiniz. Olay tamamen bundan ibaret. Yani sizin beğeniyi görebilmeniz beğendiği sayfayı sizin görüp göremediğinize bağlı bir olay.

 5. aynı problem de bende de mevcut defalarca sorun bildirmeme rağmen çözülmüş değil lazım olmayan kişileri gösteriyor lazım olanları göstermiyor artık giderilsin lütfen bu problem

YORUM

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Buraya adınızı yazınız