İnstagram’da Hikayeye Bakanlar Neye Göre Sıralanıyor?

6
120424

İnstagram’da paylaştığınız hikayeye ilk kimin baktığını veya hikayeye bakanların neye göre sıralandığını size örnekle açıklıyorum. Öncelikle bakanların sırası tamamen ne zaman baktığına göre en eskiden yeniye doğru sıralanıyor. Nasıl mı işte cavabı:

İlk olarak paylaştığınız hikayeyi kimlerin gördüğünü öğrenmek için ekranın en altındaki isimlerin olduğu kısma tıklayın.

instagram hikyayeye bakanlar neye göre sıralanıyor

Açılan sayfada hikayeye bakanların listelenmesi en önce bakan kişi en üstte olacak şekilde gösteriliyor. Mesela benim hikayeme toplamda 54 kişi bakmış ve ilk bakan kişi Dilek Terzioğlu, ikinci metoinho şeklinde gidiyor. En altta ise hikayeyi en son görenler yer alıyor.

[GÜNCELLENDİ] Arkadaşlar hikayenize bakanların sırası tamamen sizin profilinizle en çok etkileşime giren kişilerden az etkileşime giren kişilere göre sıralanıyor. Yani eğer sizin fotoğraflarınızı like eden, profilinizi sıkça ziyaret eden kişiler her zaman sıralamada en üstte yer alıyor.

instagram hikyayeye bakanlar neye göre sıralanıyor

PAYLAŞ
Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya başta olmak üzere dijital pazarlama alanında çalışmalar yapmaktayım. Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

6 YORUM

  1. Yanlıs biliyorsunuz malesef her defasinda siralama ayni sekli aliyor ilk baslarda kisi sayisi az iken ilk izleyenler kendi arasinda siralaniyor fakat sonrasinda siralama hep ayni sekilde oluyor yani listenin basinda yer alan ilk 4 kisi hep ayni hikayeyi isterse 20.kisiden sonra izlesin o yine aynı yerini alıyor.bunun sebebini arastirmak lazim ? Tesekkurler

  2. Arkadaşlar selamlar,

    Yazı güncellendi, hikayeye bakanların sırası tamamen sizin profilinizle en çok etkileşime giren kişilerden en aza doğru gidiyor.

YORUM

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Buraya adınızı yazınız