İnstagram’da Toplu Takipçi Silme

25
67050

İnstagram hesabınızdaki takipçileri kolayca toplu bir şekilde nasıl silebilirsiniz bu yazımda detaylı bir şekilde anlatıyorum.

Instagram’ın hesabınıza vermiş olduğu günlük limitler doğrultusunda otomatik takip bırakma ve takip etme özelliği sunan instaZirve firma sayfalarına büyük bir katkı sağlıyor.

Zirve Instagram Takip Aracı ile sayfanızı hızla büyütebilirsiniz. Zirve size takip eden, beğenen, yorum yapan, sattığınız ürün ve hizmete ilgi duyabilecek %100 gerçek kişiler kazandırır. Kontrol sizin elinizde!

Zirve ile hesabınıza hangi özelliklere sahip kişileri kazandıracağınız sizin elinizdedir. Zirve, seçtiğiniz takipçi kaynaklarınızdaki hedef kitlenizi sizin adınıza takip ederek size kazandırır. Daha çok satış için daha çok kişiye ulaşmanız şart. Bunu instaZirve ile başarabilirsiniz!

instaZirve Takip Programı için detaylı bilgi ve videolara şu site üzerinden ulaşabilirsiniz: www.instazirve.com

instagram toplu takipçi silme

instagram toplu takipçi silme

 

 

PAYLAŞ
Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya başta olmak üzere dijital pazarlama alanında çalışmalar yapmaktayım. Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

25 YORUM

  1. Zamanında çok kisinin beni takip etmesine müsade ettim. Şimdi onlardan kurtulmak istiyorum. Bu konuda herhangi bir Program var mı nasıl toplu olarak takipçileri silebilir?

    • “Unfallow diye bi uygulama var Google playde o uygulamayı indir silmek istemediklerini yıldız koy sonra alttaki tuşa bas ve 10 kişi takipten cikariyo tek tek ugrasmiyorum daha kolay oluyo hem.”

      Yukarıda İrem açıklamış. Denemeni tavsiye ederim

    • İnstagram aarlarinda izin verilen uygulamalar var oraya gel birkac sey cikar tikla ona iptal et de o uygulamanin ustune tikladiktan sonra iptal et sifreni de degstir brdaha takip edemez

YORUM

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Buraya adınızı yazınız