Instagram’da Yorum Silme [Resimli Anlatım]

Instagram hesabımızdan herhangi bir fotoğrafın altına yaptığımız yorum nasıl silinir detaylı bir şekilde anlatıyorum.

Öncelikle silmek istediğimiz yorumun olduğu fotoğrafı açıyoruz. Ben instagram hesabım yasaracar olarak bir fotoğrafa yorum yapmıştım ve şimdi onu sileceğim.

instagram yorum silme 1

Baloncuğa bastıktan sonra yorum yazmamız için açılan bir alan gelecek, orada daha önce yaptığımız yorumun üzerine parmağımızı basılı tutacağız.

instagram yorum silme 2

Daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir menü gelecek, oradan Yorumu Sil‘i seçin.

instagram yorum silme 3

Bu işlemi yaptıktan sonra artık o fotoğrafın altındaki yorumun silindiği göreceksiniz.

instagram yorum silme 4

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu:

Yazar Hakkında Tüm Yazılarını Görüntüle

Yaşar Acar

Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya başta olmak üzere dijital pazarlama alanında çalışmalar yapmaktayım. Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

6 YorumYorumlar

  • peki göremediğimiz fotodaki eski yorumumuzu silebiliyor muyuz mesala fotosuna yorum yaptığımız hesap gizli değilken yorum yaptık sonra gizli hesap oldu ve takip etmiyoruz yada kullanıcı bizi engelledi göremiyoruz ama yorumumuz orda duruyor o zaman silebiliyor muyuz

  • merhaba,paylaşımıma gelen gereksiz bi yorumu sildim ancak şu an o paylaşımım ana sayfamda görünmüyo,takipçilerim görebiliyo ve beğenebiliyo ama ben de silindi resmen,çözemedim sorunu.

  • Merhabalar, kalp işaretine tıklandığında sen kısmında karsı tarafın yapmış olduğu yorumlarda gözükmektedir. Bu yorumlar ve oradaki tüm bilgilerin temizliği nasıl yapabiliriz ?
    Teşekkür ederim.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Bu işaretin * olduğu alanlar zorunludur