Instagram’da Yorum Silme [Resimli Anlatım]

8
14679

Instagram hesabımızdan herhangi bir fotoğrafın altına yaptığımız yorum nasıl silinir detaylı bir şekilde anlatıyorum.

Öncelikle silmek istediğimiz yorumun olduğu fotoğrafı açıyoruz. Ben instagram hesabım yasaracar olarak bir fotoğrafa yorum yapmıştım ve şimdi onu sileceğim.

instagram yorum silme 1

Baloncuğa bastıktan sonra yorum yazmamız için açılan bir alan gelecek, orada daha önce yaptığımız yorumun üzerine parmağımızı basılı tutacağız.

instagram yorum silme 2

Daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir menü gelecek, oradan Yorumu Sil‘i seçin.

instagram yorum silme 3

Bu işlemi yaptıktan sonra artık o fotoğrafın altındaki yorumun silindiği göreceksiniz.

instagram yorum silme 4

PAYLAŞ
Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya başta olmak üzere dijital pazarlama alanında çalışmalar yapmaktayım. Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

8 YORUM

  1. peki göremediğimiz fotodaki eski yorumumuzu silebiliyor muyuz mesala fotosuna yorum yaptığımız hesap gizli değilken yorum yaptık sonra gizli hesap oldu ve takip etmiyoruz yada kullanıcı bizi engelledi göremiyoruz ama yorumumuz orda duruyor o zaman silebiliyor muyuz

  2. merhaba,paylaşımıma gelen gereksiz bi yorumu sildim ancak şu an o paylaşımım ana sayfamda görünmüyo,takipçilerim görebiliyo ve beğenebiliyo ama ben de silindi resmen,çözemedim sorunu.

  3. Merhabalar, kalp işaretine tıklandığında sen kısmında karsı tarafın yapmış olduğu yorumlarda gözükmektedir. Bu yorumlar ve oradaki tüm bilgilerin temizliği nasıl yapabiliriz ?
    Teşekkür ederim.

  4. birinin fotosuna yorum yaptım başka birinin instagramınıda ekledim ikisinede yorum gitsin diye. sonra bu kişi yorum kısmını kapattı. bu kişi yorum kısmını kapatsa bile benim yorumum yorumdaki diğer instagram hesabına gidermi görürmü silebilirmiyim ve önemli bir soruda bunca zaman fotolara yaptığım yorumlar nerdedir görülebilirmi bulamadım aslında yorumlar bir yerde birikmeli istediğimiz gibi düzenleyebilmeliyiz

  5. İnstagramda kendi fotoğrafımın altına yorum yapan bir arkadaşıma verdiğim cevabı arkadaşım hesabını sildiği için silemiyorum saçma sapan sadece kendi yorumum görünüyor . Baloncuğa tıklamama rağmen yaptığım cevap yorumunu göremiyorum illa resmi mi silmem gerekiyor :S

YORUM

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Buraya adınızı yazınız